Elektromotor, baterie a nabíječka

Půjčovné / den 500 Kč
Půjčovné na 1 den 750 Kč
Záloha na rezervaci 500 Kč
Kauce / ks 3 000 Kč
Pořizovací cena (při poškození nebo ztrátě) 20 000 Kč

Elektromotor Traxxis 40, baterie 12V/100Ah a nabíječka.

Tento motor lze sklopit jednoručně, což je výhoda  v rizikových situacích.

1. NASTAVITELNÉ UTAŽENÍ ŘÍZENÍ.  Nová objímka umožňuje nastavit samosvornost řízení na potřebnou úroveň.  Můžete jej zcela uvolnit, anebo řídící tyč zcela zablokovat.
2. RYCHLÝ ZÁMEK NASTAVENÍ HLOUBKY SPUŠTĚNÍ MOTORU. Potřebujete motor rychle spustit hlouběji nebo naopak vytáhnout? S Traxxisem to bude snadné. Již žádné otáčení kolíčkem.
3. NOVÁ KORMIDELNÍ PÁKA. Traxxis vám umožní nejen kormidelní páku naklopit až o 45°,  ale i povytáhnout o 15cm,  takže ji budete mít vždy po ruce.  Páka má navíc novou, ergonomickou rukojeť.
4. KOMPOZITOVÁ ŘÍDÍCÍ TYČ (NOHA) S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU. Kompozitové tyče jsou pevnější než ocel,  prakticky nezničitelné s tím,  že po propružení se navracejí do původního tvaru. Žádná deformace, žádná koroze.
5. Vestavěný indikátor úrovně nabití baterie. Zjištění aktuálního stavu nabití akumulátoru jedním tlačítkem.
6. Lodní šroub, který se nezachytí ve vodním porostu. Díky vypracovanému tvaru odhrnuje vodní rostliny, což podstatně zmenšuje spotřebu energie.
7. Digital Maximizer: Umožňuje (až pětinásobně) prodloužit dobu chodu motoru na jeden akumulátor. Kontroluje a minimalizuje spotřebu energie při různých rychlostech.

Doplňky

Motorový člun Ruby
Nafukovací motorový rybářský člun Alfonso
Hliníková pramice 1436L JON + vesla
Motorový člun RubyNafukovací motorový rybářský člun AlfonsoHliníková pramice 1436L JON + vesla
   

400 Kč / den

detail

500 Kč / den

detail

500 Kč / den

detail

Motorový člun Ruby je 3-místná verze nafukovací kanoe pro rekreační pobřežní plavbu nebo plavbu po jezerech a tocích s klidnou hladinou.Nový nafukovací (i motorový) rybářský člun Alfonso od firmy Gumotex nabízí nový typ dobrodružství z lovu. Je možné si vychutnat rybolov i na vzdálených místech.Hliníková pramice 1436L JON je ideální pro rybaření. Lehké nýtované hliníkové pramice řady JON jsou praktické, robustní a ekonomické.